O FIRMIE

MENU

ADRES

97-200 Tomaszów Mazowiecki

ul. Bursztynowa 94/110

tel. 503 151 027

shs@onet.eu

Nip: 773 231 86 62

KONTAKT

Firma Smart Home System działa na rynku od 2014 r. i już udało nam się przekonać do siebie wielu stałych zleceniodawców. Stawiamy na rozwój.  Chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Zapraszamy do współpracy.

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2021| Created with  Maciej Stępowski

14 stycznia 2018

W dzisiejszych czasach każdy powinien pomyśleć nad zabezpieczeniem elektronicznym swojego Majątku. Coraz częściej słyszymy o włamaniach do domów czy mieszkań w blokowiskach. Nawet niewielki system alarmowy potrafi już zniechęcić potencjalnego włamywacza.

 

Nasza firma wykonuje montaże systemów alarmowych wykorzystujących w swoim systemie czujniki ruchu wewnątrz budynków oraz rozmaite rozwiązania na zewnątrz budynków tzw. ochrona obwodowa bazująca na czujnikach szerokokątnych jak i na barierach optycznych.

 

Wykorzystujemy centrale alarmowe znanych i sprawdzonych na rynku od wielu lat producentów elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia.

 

Nasze centrale bez problemu współpracują z nadajnikami lokalnych firm Ochrony, czyli każdy system możemy podłączyć do monitoringu w celu weryfikacji alarmów przez pracowników ochrony.

 

Systemy Alarmowe